Meigitoodete ülevaade

Heips :)

Nagu te pealkirjast juba näete, siis seekordne postitus on meigitoodetest. Enne põhiteema juurde asumist tahan teile teada anda, et osalen EBA 2018 valimistel. Oma hääle saate minu poolt anda siin, leiate minu arvamuslugude kategooriast. Olen kõigile hääletajatele südamest tänulik! Seoses EBA-l osalemisega, tehti ka minust õhtulehes artikkel, mida on võimalik lugeda www.ohtuleht.ee lehelt.

Paljud teist, kes te jälgite mind ka mujal sotsiaalmeedias näiteks instagrammis, võisite näha pilti megitoodetest. Sattusin ükspäev Jõhvi, käin peaaegu alati 1korra kuus Jõhvis, ainult selleks, et vaadata, kas poodides midagi uut on. Eks ma arvan, et paljud käivad, see on see päev kui Sulle tuleb palk üle ning Sa vajad lihtsalt üksinda ringi kolamist.

Seekord, mõtlesin ka ideaalkosmeetikast läbi käia, sest meigikohver vajas uuendust natukene. Kuna ma ei ole eriline meikija, igapäevaselt kasutan üldiselt ainult kulmuvärvi kui sedagi, siis oli minu jaoks iga meigitoode uus ja huvitav ning see tegi valiku palju raskemaks. Otsustasin valiku teha hinna järgi. Kuna ma ei olnud tööl eelmine kuu just eriti palju käinud, ei olnud mul palju vaba raha raisata ka. Ma tean, et odavad tooted ei ole tavaliselt head, kuid ma proovisin lähtuda normaalsest hinnast ja peaks ütlema, et ma olen ostuga üli rahul.Rimmeli poolt valmistatud primer saaks minult 10 palli süsteemis 5 punkti. Primer peaks looma hea aluse ning siis on hea meiki peale kanda ning meik püsib peal kaua. Kuna varasemalt ei ole ma primerit kasutanud siis mingit vahet meigi peale kandmisel polnud siiski püsis meik peal ilusti ning palava ilmaga ei tundnud ma, et mu nahk ei saa hingata.Samuti on jumestuskreem päris normaalse lõhnaga.

Järgmiseks tooteks on wet n wild-i poolt välja antud jumestuskreem. Lõhnab, kuid mitte hästi, muidugi mitte ka nii hullusti, et ei kannata üldse :D Ma võtsin selle toote, üldiselt selle tooni tõttu. Ma olen väga heleda nahaline ning mul ei ole just lihtne leida endale sobivat jumestuskreemi. Ei tahaks olla väga pruun ja väga valge nagu muumia. Selle jumestukreemi toon meeldis mulle väga, seal oli teisigi, kuid seda oli kerge hajutada oma nahatooniga, mis annab võimaluse näha väga naturaalne välja. Ma annaksin jumestuskreemile 9 punkti, selle ühe punkti kaotab ta ainult oma lõhna tõttu. Ma soovitan soojalt, seda jumestukreemi :)

Concealer, mis on samuti wet n wild-i poolt, on päris hea, kuid oma enda vea tõttu võtsin kogemata alguses testeri ja (ma võin eksida) kuid minu arust tõi poemüüja mulle natukene tumedama tooni. Seega on mu concealer tumedam, kui jumestuskreem. Siiski kuju poolest on see concealer vedela huulepulga moodi, mis on hea, sest minul on näiteks palju parem seda siis kasutada. Kuna ma ei saa oma vea tõttu lugeda tootelt punkte maha, siis see toode saab 10punkti.

Kontuurimispalett Rimmeli poolt, mis on samuti väga hea. Olen varasemalt kasutanud kreem kontuurimispaletti, mida hajutada oli üli raske. Alati jäi asi laiguline, võimalik, et minu enda veast, kuid selles ma kahtlen.Seekord siis ostsin puuder kontuurimispaletti ja ma olen väga rahul. Highlight jäi natukene nõrgaks, kuid siiski näha oli. Ma ei soovinudki tugevat kontuurimist endale, kuna üldiselt meeldiks mulle siiski jääda rohkem naturaalsuse poole ja minu arust ei sobi blondi peaga ja heleda nahaga inimestele tugev meik. Kontuur oli väga hea mitte liiga nõrk ega väga tugev. Keskmiselt hea. Põsepuna, ma üldiselt ei soovita. Ta ei olnud nüüd väga halb, kuid olen siiski paremaid kasutanud. Halval ajal käib kah. Kogu see palett kokku saaks minult 7/8 punkti, kuna tõesti tegu on üldiselt hea asjaga.

Rimmeli insta fix&go kinnituspuuder saab kindlasti punkte juurde lõhna eest, mis on super hea. Mõnus selline kerg lõhn, värskuse lõhn või nii.Samuti annaksin punkte disaini eest, mulle näiteks meeldib see kiri, pealt vaadates roosa ja kõrvalt punane (mitte küll hull punane, kuid siiski punane) ning need hashtagi märgi on ka ägedad. Kinnitab minu arust hästi, soovitan soojalt. 10 punkti.

Rimmeli insta fix&go 2in1 primer ja kinnitus sprei on lõhna poolest ka väga hea. Kuivab kiirelt ja teeb oma tööd hästi. Hetkeseisuga miinuseid ma leidnud ei ole :) 10punkti.

See oligi väike ülevaade uutest meigitoodetest, mis ma ostsin. Eks muidugi kõigil on erinev nahk ja seetõttu ei pruugi minu soovitatud tooted teile üldse meeldidagi, kuid minu vaatest on kõik nii nagu ma kirjutasin. Järgmine postitus juba järgmisel pühapäeval. Samuti, kas on keegi maijooksule minemas? Oleks tore teada!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar