Photoshoot

Hei, hei!

Uskumatu, et juba ongi käes kevad. Saab jätta seljataha talvesaapad ja joped ning selga panna oma kapist kõige ilusamad kleidid ja oleme ausad, väga paljud meist on hea stiilitunnetusega, kuid talvel oma stiili hoida ja olla soojades riietes on raske, kas pole?

Fotograafi tehtud
Selfie 
Muidugi peab alati selliste ilusate ilmadega ka pildistama minema ning seda me ka sõbrannaga teha otsustasime. Vabas looduses ja ilusa ilmaga pildid tulid väga ilusad. Mina olen täielikult selle photoshoodiga rahul ja siin kohal tänaksin väga oma sõbrannat nende piltide eest. Enne pildistamist tegin ma palju selfisid ning ausalt nendel ei näinud ma ilus välja.Sellest saan mina ainult järeldada seda, et fotograaf on teinud oma tööd hästi ning suutis inimest piltidel ilusamana kujutada.

Rohkem fotograafi pilte leiad tema facebooki lehelt Heli Photography. Kui soovid ilusaid pilte endast siis soovitan soojalt tema poole pöörduda. Tema saab ennast arendada ja Sina saad head pildid :)

Räägin enda meigist samuti natukene. Mina ise ei ole eriline meikija, aga eks muidugi vahest värvin kulme või ripsmeid ja kui näos olevad vinnid segavad siis kasutan ka peitekreemi. Photoshoodiks valisin laovärvidest endale rohelise värvi (bourjois green eyeshadow) ning tegin natukene tagasihoidlikuma smokey eye stiilis silmameigi. Lainer, mida kasutasin on ostetud ideaalkosmeetikast (Beyu nr01), kindlasti väga hea toode, kuid ostsin endale kiiruga liiga heleda tooni.Kulmudel otsustasin kasutada kulmugeeli, mis on pärit aliexpressist ning kulmugeelile lisaks otsustasin panna kulmukreemi ( Focallure 03), mis on minu üks lemmikuimaid meigitooteid, kuna kulmude värvimine on tänu sellele kiirem ja lihtsam ning see kulmukreem ei tule kergesti maha. Peitekreemina kasutasin ma endale täiesti sobimatut kreemi. Ma ei ole endale jõudnud muretseda oma nahale sobivat peitekreemi, kuna ei kasuta seda tihti. Olen üsna kindel, et need peitekreemid ei sobi mitte kellelegi, kuna need on saadud tavapoodidest ehk siis tegu on turukaubaga. Huulepulk on täiesti tavaline matt punane, mis kuulus fotograafile seega ei oska ma firma nime öelda.

Nende piltide tuunimisel, kasutasin ma endale täiesti võõraid moobiliäppe. Nendeks olid VSCO ja PhotoDirector. Neid võrreldes oskan öelda, et PhotoDirector on kindlasti etem kui VSCO. Samas ei soovinud ma osta VSCO Pro versiooni ja mul ei olnud erilisi võimalusi seal midagi teha. PhotoDirector on tasuta ning vapustavate võimalustega. Kindlasti mõlemad pildid said mõned tuuningud ka äppis snapseed, mida olen varasemalt kasutanud. Snapseed on väga hea äpp, kuna tegu on praktiliselt ainsa äppiga, mida ma piltide tuunimisel kõige kauem kasutanud olen. Tavaliselt kasutan ühe korra või paar korda ja kustutan ära.
PhotoDirector
Pildil vasakul pool on tuuninguga ja paremal ilma ühegi filtrita. PhotoDirectoris saab teha pilte, mis on väga omapärased ja fantaasiarikkad. Seega kui Sinul on fantaasia hea ja tugev, siis soovitan Sulle seda äppi soojalt. Samuti saab seal täiesti tavalisi tuuninguid ka teha :)
VSCO
Jällegi on vasakul tuunitud ja paremal tuunimata. VSCO-ga saab teha imelisi tuuninguid, kuid mitte fantaseerida. Ometigi jäävad pildid väga ilusad ja loogilised :) Ületuunimist ei ole eriti näha. Soovitan samuti seda, kuid mina ise enam arvatavasti seda äppi ei kasuta.

Eks need äppid ole erinevad nii iphone kasutajatel ja androidi omadel. Mina ise olen androidi kasutaja, seega peaksid kõikidele androidi kasutajatele need äppid olema kättesaadavad playpoest :)

Kindlasti leiate pilte ka minu instagrammist _sirru_. Muide ärge käige veel väga suviselt riides, kuna õues ei ole veel nii soe. Ise suutsin ennast selle nädalavahetusega ära külmetada ja nüüd pean ennast ravima. Teile aga Päikest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar