Mitte tuntud inimeste Ousnapfamily

Heia!

Ma palun väga vabandust, et ei ole pidanud kinni oma lubadusest siia kirjutada iga pühapäev. Ma arvan, et ei ole mõtet teiega jagada mõtetuid postitusi. Muidugi hoiaksin ma nii kokkuleppest kinni, kuid siiski peab mõtlema kõige rohkem teie peale ja minu jaoks tundub väga vastik avaldada mõttetu postitus ainult sellepärast, et ma saaksin enda kokkuleppest kinni pidada. Kuna hetkel on minu elu väga igav, sest tulekul on eksamid, mis võtavad minu ajast väga suure osa endale siis oskan ma hetkel öelda teile, et järgmine postitus tuleb 12. mai ning kindlasti on see suunatud tüdrukutele.

Me kõik oleme sotsiaalmeedia aktiivsed kasutajad, sest muidu ei loeks te praegu siin seda postitust või mis? Ma ei ole kindel, kas teil kõigil on ka olemas konto appis snapchat. Snapchat on app, kus Sa saad saata pilte, videosid oma sõpradele, fännidele või ükskõik kellele. Videosid ja pilte saab vaadata maximum 2korda kui Sa ei oma juhuslikult sellist appi, kus võid korduvalt uuesti ja uuesti vaadata. Snapchatis mystorysse pandud pilte ja videosid saab vaadata nii palju kui soovid 24tundi järjest.

Eestis sai väga populaarseks snapchati konto ousnapfamily, kus tegid ja teevad siiani kuulsamad inimesed takeovereid ehk Sul on võimalik neilt küsida küsimusi ja nemad vastavad Su küsimustele ning näitavad oma päeva, hoiavad kursis Sind enda tegevustega jne. Kahjuks on see kasutaja ainult tuntumatele inimestele ja seetõttu hakkasid paljud noored sellist kontot järgi tegema ning andsid võimaluse igal täiesti tavalisel Eesti inimesel seal takeoverit teha. Muidugi tekkisid neid kontosid meeletult palju ja raske oli leida kõige paremat. Nüüdseks on takeoverite tegemine vaikselt ära kadunud, kuna inimesed hakkasid kuritarvitama kontosid ära ja see võttis väga palju aega omanikelt või administraatoritelt.

Tahtsin ka mina teha takeoverit, kuna tore on inimeste küsimustele vastata ja ennast teha nähtavaks. Alguses oli see asi väga uus ja üksinda ei julgenud ma teha seega otsustasime sõbrannaga koos teha takeoverit, kuid alati kui meie kord tuli oli mingi jama ja me ei saanudki. Lõpuks tegi tema üksinda takeoverit ja siis planeerisin minagi endale aja samale kontole. Minu aeg oli 27 aprill ning mu ootused olid väga kõrged.

Ärkasin hommikul üles ja saingi kohe konto parooli, sisestasin nime ja parooli ning sisenesin kontosse sisse. Otsustasin, et ma ei taha olla see naine, kes ei julge ennast ennem kaamera ette vedada kui näos pole meiki, seega filmisin ennast kohe sellisena nagu ma parasjagu olin. Alguses oli kõik väga tore, komplimendid ja normaalsed küsimused. Normaalsete küsimuste all mõtlen ma seda, et küsimused polnud liiga isiklikud ja nendele vastamine polnud ebameeldiv. Minu rõõm ei kestnud kaua, sest peagi hakkasid tekkima küsimused, mis polnud meeldivad. Kui keegi Sinult küsiks anonüümselt süütu? siis ilmselgelt oled Sa hämmingus, kes üldse midagi sellist küsib ja miks kedagi selline asi üldse huvitab. Kas tänapäeval ongi nii, et Sinu isiksus tehakse kindlaks tänu sellele, kas Sa oled vahekorras olnud või ei? USKUMATU!

See küsimus ei hämmastanud mind tegelikult kõige rohkem. Keegi oli mulle kirjutanud, et ma näen välja poor ehk vaene. Vastasin talle, et ei pea ennast vaeseks ega ka rikkaks ning sellega oli asi minu jaoks lõppenud. Ometigi arvas keegi, et peab seda vaesuse ja rikkuse teemat edasi võtma  ning tulid jutuks minu breketid. Keegi järeldas, et ma ei saa olla vaene, kui mul on breketid. Sa ei saa üldse järeldada, milline on inimese rahaline seis breketide, riiete, meigiasjade, korteri või mis iganes asja järgi. Ütlesin seda korduvalt, kuid siiski oli vaja seda teemat jätkata. Mõtlesin, et äkki saan ma teema kõrvale juhtida ning lisasin pildi pealkirjaga Tegelikult peaksin asju pakkima, aga ei mul on vaja metskassi vaadata. Lootsin, et ehk hakkab siis tulema küsimusi selle kohta, et kuhu ma minema hakkan jne ning rahalise seisu teema unustatakse. Minu kurbuseks, ei huvitanud kedagi see, kuhu ma minema hakkasin, vaid see, mis telefon mul on, kui rikas või vaene ma olen, mis ajast mul meigiasjad on ja muidugi solvavad kommentaarid/küsimused. Ma olen oma blogis isegi maininud, et ma kannatan kriitikat, kuid solvang on täiesti teine asi.

Mind ei ajanud närvi selle takeoveri juures see, et mind solvati või miskit, pigem viis mind endast välja inimeste isiklikud küsimused ja solvangud. Jah, minule need solvangud korda ei läinud, aga maailmas on ka nõrgemaid/emotsionaalsemaid inimesi olemas, kes tõesti ei talu solvanguid. Minu arust ei ole Sinul, kui inimesele võõras isik õigust uurida, kellegi rahalist seisu või isikliku elu. Okei, Sul on see õigus, elame siiski ju vabal maal ja teeme, mis tahame/seadused lubavad.

Ma ei taha öelda, et keegi teist ei peaks nüüd takeovereid tegema, sest olen vaadanud teiste takeovereid ning neil sellist asja ma näinud ei ole. Järelikult suutsin mina jätta sellise mulje, kellelt ei soovitud küsida midagi muud. Ma tahan teile ainult öelda, et enne takeoveri tegemist, mõtle hoolikalt läbi, kas Sa suudad kannatada selliseid küsimusi või solvanguid.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar